Nolabet 10 TL Bedava Bonus

Nolabet 10 TL Bedava Bonus

Tarafindan eklendi 25/08/2018 tarafindan | Hic yorum yok

NOLABET 10 TL BEDAVA BONUS

_______________

Gecerli

Siteye Git

Nolabet sitesi yeni üyelerine 10 TL bedava bonus veriyor. Yeni piyasaya giren siteyi denemek istiyorsanız hemen üyelik gerçekleştirin ve bonusunuzu alın!

Nolabet 10 TL Bedava Bonus Almak için Hemen Tıkla !

Kurallar ve Şartlar

1- Promosyondan sadece yeni üyeler , ilk kayıt olduklarında alma hakkı elde eder.. ( Mevcut aktif üyelerimiz bu promosyondan faydalanamaz. )

2- Sitemize üye olduktan hemen sonra canlı yardıma bağlanarak bonusunuzu talep edebilirsiniz.

3- Bu promosyondan faydalanan üyelerimiz aynı anda başka bir promosyondan faydalanamaz.

4- Herhangi bir müşterinin ip çakışması ve çoklu hesap dolayısıyla promosyon suistimal edildiği tespit edilir ise söz konusu promosyonu iptal eder.

5- Bonusunuzun çekilebilir duruma gelmesi için almış olduğunuz bonusu minimum 2.00 (iki) orandan 11 (on bir) katı çevirmeniz gerekmektedir. Maksimum çekilebilecek miktar 200 TL dir.Çekim yapabilmeniz için min. 100 TL yatırım yaparak min. 1,30 oranında bahis yapmanız yeterli olacaktır.

6-istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. istemeye sahiptir, bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilecektir. 7- 30 gün içinde kullanılmayan ya da çevirimi tamamlanmayan bonuslar ve bonus kazançları güncel bakiyeden düşülür.

Bir cevap verin

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir