Markobet İlk Üyelik Bonusu

Markobet İlk Üyelik Bonusu

Tarafindan eklendi 25/11/2017 tarafindan | Hic yorum yok

400 TL

_______________

Gecerli

Siteye Git

Kurallar ve Şartlar

Markobet İlk Para Yatırma bonusu CANLI YARDIM görüşmesi ile talebiniz üzerine hesabınıza aktarılacaktır.
Farklı yatırma tutarlarına farklı bonuslar vererek, gerçekleştirdiğimiz promosyonlardan bütün kullanıcılarımızın yararlanmasını isteriz. Sizde Markobet'e katılarak bu heyecanı yerinde yaşayabilirsiniz. Bu Promosyondan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken para yatırmak!

 1. BONUSTAN YARARLANABİLMEK İÇİN YALNIZCA HAVALE / CEPBANK / ECOPAYZ İŞLEMLERİNDEN BİRİ İLE MİN. 100TL YATIRIM YAPMANIZ GEREKLİDİR. İLK YATIRIMLARINIZ İÇİN MAX. 400TL' YE KADAR %100 BONUS ALABİLİRSİNİZ. YATIRIMINIZIN ARDINDAN OYUNLARA KATILIM SAGLAMADAN CANLI YARDIMA BAĞLANARAK BONUSUNUZU TALEP EDEBİLİRSİNİZ. ALMIŞ OLDUĞUNUZ BONUS İLE MAKSİMUM BONUSUNUZUN 12 KATI KADAR ÇEKİM YAPABİLİRSİNİZ.
 2. İLK YATIRIM BONUSLARI İLE ÇEKİM VERMEDEN ÖNCE BONUSUNUZUN ÇEVRİMİNİ TAMAMLAMANIZ GEREKMEKTEDİR. İLK YATIRIM BONUSUNUZU CASINO VE SPOR BAHİSLERİNDE KULLANABİLİRSİNİZ. BELİRTİLEN ALANLAR DIŞINDA( SLOT-LİVE GAMES-TOMBALA-SANAL BAHİS) HERHANGİ BİR KAZANÇ ELDE ETMENİZ HALİNDE KAZANCINIZ BAKİYENİZDEN SİLİNECEKTİR.
 3. SPOR BAHİSLERİNDE %100 BONUS İLE ÇEKİM YAPABİLMENİZ İÇİN, ALMIŞ OLDUGUNUZ BONUSUN 12 KATI KADAR SPOR VE CANLI BAHİSTE HER BİR MAÇIN ORANI MİN. 1.70 VE ÜZERİ OLMAK ÜZERE EN AZ İKİ MAÇLI(1.70×1.70) KOMBİNE BAHİSLERDE ÇEVRİM YAPILMALIDIR.
 4. İLK YATIRIM BONUSU İLE BELİRLENEN ORANLARIN ALTINDA VE TEKLİ BAHİS ALMANIZ DURUMUNDA BONUS VE BONUSTAN ELDE ETTİĞİNİZ KAZANÇLAR SİLİNECEKTİR. BU SEBEPLE BELİRTİLEN ORANLARIN ALTINDA BAHİS ALIMI KURAL İHLALİDİR.
 5. ÇEVRİM SADECE FUTBOL VE BASKETBOL MAÇLARI İÇİN GEÇERLİDİR. BERABERLİKTE İADE BAHİSLERİ(ÇİFTE ŞANS, ÜST2 /ALT2 VB. ASYA HANDİKAP 0 VB.) VE ALT/ÜST, TEK/ÇİFT GİBİ AYNI MAÇA YAPILAN İKİ VE ÜÇ OLASILIKLI BAHİSLER VE SİSTEM BAHİSLERİ KABUL EDİLMEYECEKTİR.
 6. CASİNO OYUNLARINDA CASİNO HOLD'EM, BLACKJACK VE RULET OYUNLARINDA (KIRMIZI-SİYAH VE TEK-ÇİFT BAHİSLERİ HARİÇ) ALMIŞ OLDUĞUNUZ BONUSUN 45 KATI KADAR OYNAMANIZ DURUMUNDA ÇEVRİM ŞARTINIZ TAMAMLANMIŞ OLACAKTIR. VİDEO POKER OYUNU ÇEVRİM ŞARTINA DAHİL EDİLMEMEKTEDİR.
 7. BONUSU ALMIŞ OLDUĞUNUZ TARİH İTİBARİ İLE 14 GÜN İÇİNDE ÇEVRİMİ TAMAMLAMALISINIZ AKSİ HALDE PROMOSYON HAKKINIZ İPTAL EDİLECEKTİR.
 8. İLK YATIRIM BONUSU ALAN ÜYELER, AYNI YATIRIMA KAYIP BONUSU VE YA IKINCI BIR BONUSTAN YARARLANAMAZLAR.
 9. BONUS SADECE KİŞİYE ÖZELDİR. KURAL İHLALİ, HİLE YAPILMASI YA DA TEŞEBBÜS EDİLMESİ VE YA KÖTÜYE KULLANIM TESPİT EDİLMESİ HALİNDE; BONUS VE ELDE EDILEN KAZANC SİLİNEBİLİR VE YA OYUN HESABINIZ KAPATILABİLİR.
 10. AŞAĞIDAKİ DURUMLARDA TESPİT EDİLEN HESAPLARA BONUS EKLEMESİ YAPILMAZ;
  • a) AYNI İSMİ PAYLAŞAN HESAPLAR
  • b) AYNI AİLEYE/EVE AİT HESAPLAR
  • c) AYNI IP' Yİ PAYLAŞAN HESAPLAR
  • d) AYNI KİŞİSEL BİLGİLERİ İÇEREN HESAPLAR
  • e) AYNI BİLGİLSAYARDAN KULLANILAN HESAPLAR
  • f) AYNI KİŞİYE AİT BİRDEN ÇOK HESAP
  • e) GENEL BONUS ŞARTLARININ İHLALİ
 11. BU BONUSU ALAN ÜYELERİMİZ TÜM HÜKÜM, KURAL VE KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR.
 12. MARKOBET İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELERİNDEN KİMLİK, İKAMETGAH BELGESİ VB. İSTEME HAKINA SAHİPTİR. BU BELGELERİN KULLANICI TARAFINDAN İBRAZ EDİLMEMESİ DURUMUNDA OYUNCUNUN KAZANÇLARI BLOKE EDİLEBİLİR.
 13. MARKOBET BU PROMOSYONU DEĞİŞTİREREK İPTAL ETMEK, GELİŞTİRMEK YA DA REDDETME HAKKINA SAHİPTİR

Bir cevap verin

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir