Betzeplin İlk Üyelik Bonus

Betzeplin İlk Üyelik Bonus

Tarafindan eklendi 24/11/2017 tarafindan | Hic yorum yok

100 TL

_______________

Gecerli

Siteye Git

Kurallar ve Şartlar

Betzeplin İlk Para Yatırma bonusu CANLI YARDIM görüşmesi ile talebiniz üzerine hesabınıza aktarılacaktır.
Farklı yatırma tutarlarına farklı bonuslar vererek, gerçekleştirdiğimiz promosyonlardan bütün kullanıcılarımızın yararlanmasını isteriz. Sizde Betzeplin'e katılarak bu heyecanı yerinde yaşayabilirsiniz. Bu Promosyondan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken para yatırmak!

1- Bu promosyon tüm yatırım yöntemleriniz için geçerlidir. Her üye bu promosyondan yalnızca bir defa yararlanabilir.

2- Bu kampanyada en az 20, en fazla 100 TL bonus hediye edilmektedir.

3- Bu kampanyadan yararlanmak isteyen üyelerin, ana parasıyla bir maçın oranı minimum 1.50 olacak şekilde oyunlara katılım sağlaması ve kupon sonuçlanmadan canlı desteğe bağlanarak bonusu talep etmesi gerekmektedir.

4- Bu kampanyadan aldığınız bonusu çekebilmeniz için; bonusunuzun 11 katını, tekli bahislerde oranın minimum 2.00 olduğu kuponlarda çevirmeniz gerekmektedir. Kombine kuponlarda 1 maçın oranının en az 1.80, toplam oranın ise en az 2.00 olması yeterlidir. Bu şartlara uygun olmayan kuponlar bonus çevrimine dahil değildir.

5- Bonus kuralları gereği; hesaba tanımlanan bonusun kaybedilmesi durumunda geriye kalan çevrimin ana kasadan tamamlanması gerekmektedir.

6- Sadece bonus bakiyesiyle oynanan miktarlar bonus çevrimine dahil edilir. Bonus bakiyesi mevcutken, ana bakiyeden bonus çevrimine uygun kuponlar yapılsa dahi bunlar çevrime dahil edilmez. Çevrimin ana bakiyeden devam edeceği tek durum bonus bakiyesinin sıfırlandığı durumlardır.

7- 15 gün içerisinde çevirim tamamlanmaz ise bonus miktarı ve çevrilmemiş bonustan elde edilen miktar, sistem tarafından otomatik olarak silinecektir.

8- Verilen bonusla maksimum 11 katı kadar kazanç elde edilebilir.

9- Tüm bonuslarda genel bonus kuralları geçerlidir.

Bir cevap verin

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.