Betpapel İlk Üyelik Bonusu

Betpapel İlk Üyelik Bonusu

Tarafindan eklendi 12/06/2018 tarafindan | Hic yorum yok

500 TL

_______________

Gecerli

Siteye Git

Betpapel İlk Para Yatırma bonusu CANLI YARDIM görüşmesi ile talebiniz üzerine hesabınıza aktarılacaktır.
Farklı yatırma tutarlarına farklı bonuslar vererek, gerçekleştirdiğimiz promosyonlardan bütün kullanıcılarımızın yararlanmasını isteriz. Sizde Betpapel'e katılarak bu heyecanı yerinde yaşayabilirsiniz. Bu Promosyondan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken para yatırmak!

500 TL SPOR BAHİSLERİ HOŞ GELDİN BONUSU

1)Bu bonus cepbank ve banka havalesi ile yapılan ilk yatırımlarınız için geçerlidir. Yatırmış olduğunuz miktarın %25 si kadar ilk üyelik bonusundan faydalanabilirsiniz.
2)Bu bonustan faydalanabilmeniz için minimum 100 TL yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.
3)Bu bonus ile faydalanabileceğiniz maksimum tutar 250 TL’dir.
4)Hoşgeldin bonusu, yeni üye olmuş ya da hesabına ilk kez para yatıran üyelere, yalnızca ilk yatırdıkları Banka Havalesi/EFT ve Cepbank işlemlerindeki tutar için geçerlidir. Birden fazla yatırımdan yararlanılamaz.
5)Para çekme işlemi yapmadan önce ana paranızı minimum 1,40 orandan, almış olduğunuz bonusun 9 katını kombine kupon yaparak çevirmeniz gerekmektedir. Kombine kuponlar en az 2 maçtan oluşmalıdır ve İkili kombine de yer alan her bir bahsin oranı en az 1.70 ve üzerinde olmalıdır. İki üzeri seçimden oluşan kombine kuponlarda iki bahsin minimum 1,70 oran ve üzeri olması yeterli olacaktır.Maxsimum çekilebilecek tutar alınan bonusun 30 Katıdır.
6)Tek maçtan oluşan kuponlar ve maçlardan birinin 2.00'nin altında olduğu kombine kuponlar çevrime dahil edilmeyecektir.
7)Canlı veya maç öncesi kuponlar çevrime dahildir ancak çifte şans.Alt/Üst ve beraberlikte iade seçenekleri çevrime dahil değildir.
8)Futbol ve basketbol harici spor dallarına yapılan bahisler çevrime dahil edilmeyecektir.
9)Bonus, alındıktan sonraki 30 gün içerisinde çevrilmelidir. 30 gün içerisinde çevrimi tamamlanmayan bonus ve bonus ile kazanılan miktarlar, hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
10)Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı yada kural dışı işlemler gerçekleştirdiği tespit edilir ise, BetPapel söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir.
11)Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden BetPapel hesabi kapatılacaktır ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.
12)BetPapel herhangi bir bonusun kural ve şartlarını değiştirme yada bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
13)Herhangi bir anlaşmazlık durumunda BetPapel tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.
14)Aksi belirtilmedikçe her üye bu promosyondan yalnızca bir defa yararlanabilir.
15)Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir.

Bir cevap verin

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.