Bahsegir İlk Üyelik Bonusu

Bahsegir İlk Üyelik Bonusu

Tarafindan eklendi 23/11/2017 tarafindan | Hic yorum yok

500 TL

_______________

Gecerli

Siteye Git

Kurallar ve Şartlar

Bahsegir İlk Para Yatırma bonusu CANLI YARDIM görüşmesi ile talebiniz üzerine hesabınıza aktarılacaktır.
Farklı yatırma tutarlarına farklı bonuslar vererek, gerçekleştirdiğimiz promosyonlardan bütün kullanıcılarımızın yararlanmasını isteriz. Sizde Bahsegir'e katılarak bu heyecanı yerinde yaşayabilirsiniz. Bu Promosyondan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken para yatırmak!

1)BU PROMOSYONDAN YARARLANMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ HAVALE, CEPBANK,ECOPAYZ ,ASTROPAY VE PİDPAY ÜZERİNDEN YATIRIM İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRMELİDİR.DİĞER YATIRIMLARI BU PROMOSYONDAN FAYDALANAMAZ.BONUSDAN YARARLANMAK İÇİN YATIRIM LİMİTİ MİNİMUM 100 TL OLMALIDIR .

2)İLK YATIRIM BONUSU ÇEVRİM ŞARTI ALANI BAHİS,CASİNO VE POKER BÖLÜMÜ İÇİN GEÇERLİDİR. SİTEMİZDE BULUNMAKTA OLAN DİĞER OYUNLAR ÇEVRİM ŞARTINA DAHİL DEĞİLDİR.

3)İLK YATIRIM BONUSU VE KAZANCINI ÇEKEBİLMENİZ İÇİN ALMIŞ OLDUĞUNUZ BONUSUN 10 KATI KADARI İLE MİNİMUM 2 MAÇ VE HER MAÇIN ORANI MİNİMUM 1.60 VE TOPLAMDA İSE 2.56 ORAN OLMAK ÜZERE SADECE FUTBOL VE BASKETBOL BAHİSLERİNDE ÇEVRİMİNİZİ TAMAMLAYABİLİRSİNİZ.CANLI VE MAÇ ÖNCESİ BAHİSLERİ ÇEVRİM ŞARTINA DAHİLDİR ANCAK;TEKLİ BAHİS,SİSTEM BAHSİ,AYNI MAÇA ALINAN ALT/ÜST,TEK/ÇIFT,1X,X2 BAHİSLERİ,BERABERLİKTE İADE GİBİ AYNI MAÇA YAPILAN İKİ OLASILIKLI BAHİSLER VE BELİRTİLEN ORANLARIN ALTINDA ALINAN BAHİSLER ÇEVRİM ŞARTINA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

4)CASİNO OYUNLARINDA CASİNO HOLD'EM, BLACKJACK VE RULET OYUNLARINDA (KIRMIZI-SİYAH VE TEK-ÇİFT BAHİSLERİ HARİÇ) ALMIŞ OLDUĞUNUZ BONUSUN 40 KATI KADAR OYNAMANIZ DURUMUNDA ÇEVRİM ŞARTINIZ TAMAMLANMIŞ OLACAKTIR.BACCARAT OYUNU ÇEVRİM ŞARTINA DAHİL EDİLMEMEKTEDİR.

5)POKER BÖLÜMÜNDE ÇEVRİM ŞARTININ TAMAMLANABİLMESİ İÇİN ÜYELERİMİZİN 1 TL ÜZERİ MASALARDA 1500 EL OYUN OYNAMASI GEREKMEKTEDİR.

6)BU BONUSTAN YARARLANABİLMENİZ İÇİN YATIRIM MİKTARINIZIN MİNİMUM 100 TL OLMASI GEREKMEKTEDİR .

7)İLK YATIRIM BONUSU ALMIŞ OLAN ÜYELER HERHANGİ BİR KAYIP BONUSUNDAN (DİSCOUNT) FAYDALANAMAZLAR.

8)BONUSU ALABİLMEK İÇİN YATIRIM YAPTIĞINIZ VE PARANIZIN HESABINIZA GEÇMESİNDEN İTİBAREN 7/24 CANLI YARDIMA BAĞLANARAK TALEP EDEBİLİRSİNİZ .BAHİS ALDIKTAN SONRA KUPON KAZANIP
YADA KAYBETTİKTEN SONRA VEYA DİĞER OYUN BÖLÜMLERİNDE OYUNA KATILDIKTAN SONRA YAPILAN BONUS BAŞVURUSU DİKKATE ALINMAYACAKTIR .

9)ŞU GİBİ DURUMLARDA TESPİT EDİLEN HESAPLARA BONUS EKLEMESİ YAPILMAZ;AYNI İSMİ PAYLAŞAN HESAPLAR,AYNI AİLEYE/EVE AİT HESAPLAR,AYNI IP' Yİ PAYLAŞAN HESAPLAR,
AYNI KİŞİSEL BİLGİLERİ İÇEREN HESAPLAR,AYNI BİLGİSAYARDAN KULLANILAN HESAPLAR,AYNI KİŞİYE AİT BİRDEN ÇOK HESAP,GENEL BONUS ŞARTLARININ İHLALİ

10)OYUNCUNUN BONUSLARI KÖTÜYE KULLANDIĞI YA DA KURALDIŞI İŞLEMLER GERÇEKLEŞTİRDİĞİ TESPİT EDİLİRSE, BAHSEGİR.COM SÖZ KONUSU BONUSLARI İPTAL ETME HAKKINA SAHİPTİR.

11)KULLANICININ KURAL DIŞI FAALİYETLERDE BULUNDUĞU YADA HİLE YAPTIĞI TESPİT EDİLİR İSE HİÇBİR MAZERET BELİRTİLMEDEN BAHSEGİR.COM HESABI KAPATILACAKTIR VE TÜM BAKİYESİNE EL KONULACAKTIR.

12)HER ÜYE BU PROMOSYONDAN YALNIZCA BİR DEFA YARARLANABİLİR.

13)HERHANGİ BİR ANLAŞMAZLIK DURUMUNDA BAHSEGİR.COM TARAFINDAN ALINAN KARARLAR BAĞLAYICI NİTELİKTE OLACAKTIR.

14)BONUSU ALDIKTAN SONRA İPTAL ETMENİZ VEYA 30 GÜN İÇERSİNDE ÇEVRİM ŞARTINI YERİNE GETİRMEMENİZ DURUMUNDA BONUSUNUZ İLE BİRLİKTE O BONUSTAN ELDE ETTİĞİNİZ KAZANÇLARINIZDA İPTAL OLACAKTIR

15)HESAPTA ÇEVRİM ŞARTINI YERİNE GETİRMEMİŞ BİR BONUS BULUNUYORSA,PARA ÇEKİM TALEBİ VERİLEMEMEKTEDİR .

16)ALINAN BONUS İLE SADECE BİR KARŞILAŞMAYA BAHİS YAPILABİLİR.EĞER AYNI KARŞILAŞMAYA BİRTANEDEN FAZLA BAHİS YAPILIRSA,SADECE İLK YAPILAN BAHİS ÇEVRİM ŞARTINA ETKİ EDECEKTİR.

17)İLK YATIRIM BONUSU ALINDIKTAN SONRA KESİNLİKLE İPTALİ YAPILMAMAKTADIR.ANCAK BONUS HİÇ KULLANILMAMIŞ İSE İPTAL EDİLEBİLİR.

18)BU BONUSTAN FAYDALANAN ÜYELERİMİZ İLK YATIRIM BONUSU ALDIĞI YATIRIMI İÇİN AYNI ANDA BAŞKA BİR BONUS ALAMAZ, VE KULLANAMAZLAR.

19)BAHSEGİR.COM İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELERİNDEN KİMLİK, İKAMETGAH BELGESİ VB. İSTEME HAKINA SAHİPTİR. BU BELGELERİN KULLANICI TARAFINDAN İBRAZ EDİLMEMESİ DURUMUNDA OYUNCUNUN KAZANÇLARI
BLOKE EDİLECEKTİR. BAHSEGİR.COM BU PROMOSYONU DEĞİŞTİREREK İPTAL ETMEK, GELİŞTİRMEK YADA REDETME HAKKINA SAHİPTİR.

Bir cevap verin

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir